Sodyba

Pirtis, miškas, ežeras  ir nakvynė 6 arba net 8 žmonėms, bet geriausia subalansuota dviems!  Gamtos ir pirties mylėtojus kviečiame į nuošalų miško Namelį, kuris randasi Utenos- Molėtų rajonų sąnkirtoje, prie gražaus Alksno ežero.

Šis Namelis buvo pastatytas ramiam šeimos poilsiui. Kažkodėl nuo pat pradžių visi jį vadino šiuo mažybiniu vardu – ,,Namelis,,.  Statėme jį su nepaprastu jaunatvišku entuziazmu ir užsidegimu, eilę metų tiesiog svaigome jame leisdami  savaitgalius, atostogas ir visą laisvalaikį. Dabar kai vaikai užaugo, o patys laisvalaikį stengiamės aktyviau leisti, nusprendėme kad reikia dalintis geromis emocijomis ir poilsiu, kokį mums suteikdavo šis Namelis.

Namelis nakvynei priima 8, komfortiškai tilps 6, bet geriausiai jaučiasi 4 arba dar geriau du lankytojai.  Todėl kviečiame šeimas ar nedideles kompanijas poilsiui, o ne savaitgaliui. Iš savo patirties žinome, kad kokybiškas poilsis gamtoje per savaitgalį neįmanomas, o gal net ir labiau išvargina, kviečiame pasitaupyti laiko ir atvykti ilgesniam . Juolab kad ir kaina savaitgaliui ar savaitei mažai skirsis.

Pas mus rasite visus būtinus buitinius patogumus, o  kad netrukdytų Jūsų kokybiškam poilsiui, Namelyje nėra interneto ir net televizoriaus. Paliekam tai eksperimento formoje. Jei be šių dalykų, mieli šiuolaikiniai lankytojai negalės išsiversti ir privers tai įrengti, bus padaryta ir labai greitai, nes visa reikiama instaliacija yra. Tiesiog norime pasiūlyti išbandyti kitokį poilsį ir savaitę pasimėgauti  nuostabia gamta, klausytis paukščių, plaukioti valtimi, maudytis ežere ir pirtyje, vakarais ramiai stebėti laukinius žvėris kurie išeina saulei leidžiantis ganytis į pamiškę  ir žuvis šokinėjančias stikliniame ežero vandenyje  ar tiesiog ramiai paskaityti gerą knygą.  O vakarai iki paryčių, praleisti prie laužo, pasakojant būtas ir nebūtas istorijas ar tiesiog dainuojant  liaudies  dainas,  yra daug  įsimintinesni nei  peržiūrėta keletas filmų per televizorių gulint lovoje. Tai nereiškia kad negalėsite stebėti krepšinio ar kitų svarbių sporto varžybų kurias bus privaloma pamatyti. Iš anksto suderine, galėsime stebėti  gretimais esančioje sodyboje plačiame ekrane. Muzikinį foną suteiks senovinis lempinis radijas savo nepaprastu skambėjimu, kurio klausantis ne retas vakaras pasibaigdavo šokiais.

Žvejai mėgėjai galės išbandyti laimę ežere. Atsivežę savo, ar už simbolinį mokestį išsinuomavę pas mus dviračius, galėsite aplankyti vietines apylinkes kurios  garsėja piliakalniais, ežerais ir miškais, vienkiemiais ir mažais kaimeliais. Norintiems, ir  iš anksto suderinus,  galėsime organizuoti pasiplaukiojimus baidarėmis  po greta esančius ežerus ir upes.

 Duosime kontaktus vietinių ūkininkų, pas kuriuos galėsite įsigyti šviežių kaimiškų produktų.  Ateityje įrengsime daržus ir šiltnamius, kur lankytojai galės ne tik saikingai paragauti šviežių daržovių, bet ir patys užsiauginti.  Šalia neapeinami miškai, kuriuose daugybė miško gėrybių, ir naturalios pievos, kur visiems užteks žemuogių.

  Mes patys esame pėsčiūjų  žygių  entuziastai, todėl galėsime padėti  suorganizuoti žygius  pėstute per vietinius miškus, ar greta esantį Labanoro nacionalinį parką.  Kurie nebus lengvi, bet už tat koks malonumas laukia vakare pirtyje, nuėjus dvidešimt  ar daugiau kilometrų, tikriausiai žino nedaugelis. Pirtis įrengta Namelyje – erdvi, kurenama malkomis.  Po pirties, maudynės ežere.  Pageidaujant, galėsime užsakyti profesonalų pirtininką, kuris praves tikrą sakralinės pirties vakarą su visais atributais ir magiškais ritualais, taip pat atliks kosmetines kūno  procedūras su medumi  iš mūsų bityno.

Visi būsite  pavaišinti mūsų laikomų bičių medumi, kam patiks galės įsigyti. Kas norės susipažinti su paslaptingu  bičių gyvenimu,  gaus prisimatuoti bitininko kostiumą, ir pažvelgti į avilio vidų, greta esančiame mūsų  bityne.  Žinoma jei bus galima. Nes bitelės įnoringas padarėlis, nelabai mėgsta kai be reikalo prie jų  lendama. http://vidunobites.lt/

Namelis, kaip minėjom,  statytas ne komercijai, o sau, iš širdies. Mums, laikas ten praleistas, išliks atmintyje ir atsiminimuose  visą gyvenimą. Tikimės kad patiks ir Jums.  Atsivežkite gera nuotaiką ir  šypseną, visu kitu, pasirupinsime mes ir Motina gamta. Aplinkui mažai gyvenamų sodybų, Namelis  dideliame nuosavame sklype, todėl pašalinių lankymasis mažai tikėtinas.   Laukiame šeimų, ar mažų kompanijų, kuriuos domina gyvenimas kaime, sveikas gyvenimo būdas,  gamta ir ramus poilsis. Galime priimti ir apgyvendinti didesnį žmonių skaičių greta esančios mūsų sodybos pastatuose arba palapinėse – sveikos gyvensenos, jogos, gamtos pažinimo, kelionių   ir sporto propaguotojams, ar panašiems renginiams .  Švenčių ir balių neorganizuojame.

Namelis randasi   18 km  nuo Utenos, 86 km nuo Vilniaus, 30 km nuo Molėtų, 130 km nuo Kauno,  1119 km nuo Berlyno, 556 km nuo Varšuvos,  226 km nuo Rygos, 877 km nuo Maskvos, 822 km nuo Kijevo, 5 km nuo Kuktiškių, 11 km nuo Suginčių.

Kalbame Lietuviškai, vokiškai, rusiškai, šiek tiek lenkiškai ir angliškai.