Namelio istorija

Pirtis, miškas, ežeras  ir nakvynė 6 arba net 8 žmonėms, bet geriausiai subalansuota dviems!  Gamtos ir pirties mylėtojus kviečiame į nuošalų miško Namelį, kuris yra Utenos- Molėtų rajonų sankirtoje, prie gražaus Alksno ežero.

Šis Namelis buvo pastatytas ramiam šeimos poilsiui. Kažkodėl nuo pat pradžių visi jį vadino šiuo mažybiniu vardu – ,,Namelis’’.  Statėme jį su nepaprastu jaunatvišku entuziazmu ir užsidegimu, eilę metų tiesiog svaigome jame leisdami savaitgalius, atostogas ir visą laisvalaikį. Dabar kai vaikai užaugo, o patys laisvalaikį stengiamės aktyviau leisti, nusprendėme, kad reikia dalintis geromis emocijomis ir poilsiu, kokį mums suteikdavo šis Namelis.

Namelis nakvynei priima 8, komfortiškai tilps 6, bet geriausiai jaučiasi 4 arba, dar geriau, – du lankytojai.  Todėl kviečiame šeimas ar nedideles kompanijas poilsiui, o ne savaitgaliui. Iš savo patirties žinome, kad kokybiškam poilsiui gamtoje savaitgalis per trumpas, todėl kviečiame pasitaupyti laiko ir atvykti ilgesnei viešnagei, juolab ir kaina savaitgaliui ar savaitei mažai skirsis.

Pas mus rasite visus būtinus buitinius patogumus, įrengtas greitasis internetas, visa reikalinga įranga laužo kūrenimui, vasaros ir žiemos pramogų įranga,  taip pat yra krepšinio aikštelė.

Sodyba buvo statyta ne komerciniais tikslais, todėl čia tikrai jausitės kaip namuose. Magiška miško aplinka ir visi patogumai pavers Jūsų apsilankymą tikru poilsiu, kurio ilgai nepamiršite ir norėsite grįžti dar ne kartą.

Norime pasiūlyti išbandyti kitokį poilsį ir savaitę pasimėgauti nuostabia gamta – klausytis paukščių, plaukioti valtimi, maudytis ežere ir pirtyje, vakarais ramiai stebėti laukinius žvėris, kurie saulei leidžiantis išeina pasiganyti į pamiškę, bei žuvis šokinėjančias stikliniame ežero vandenyje ar tiesiog sau ramiai paskaityti gerą knygą. O vakarai, praleisti iki paryčių pasakojant būtas ir nebūtas istorijas prie laužo ar dainuojant dainas,  yra daug įsimintinesni, nei keli peržiūrėti filmai gulint lovoje priešais televizorių. Tai nereiškia, kad negalėsite stebėti krepšinio ar kitų svarbių renginių, kuriuos bus privaloma pamatyti. Iš anksto suderinę, galėsime stebėti  gretimais esančioje sodyboje plačiame ekrane. Muzikinį foną suteiks senovinis lempinis radijas savo nepaprastu skambėjimu, kurio klausantis ne retas vakaras pasibaigdavo šokiais.

Žvejai mėgėjai galės išbandyti laimę ežere. Atsivežę savo, ar už simbolinį mokestį išsinuomavę pas mus dviračius, galėsite aplankyti vietines apylinkes, kurios garsėja piliakalniais, ežerais ir miškais, vienkiemiais ir mažais kaimeliais. Norintiems ir iš anksto suderinus,  galėsime organizuoti pasiplaukiojimus baidarėmis  po greta esančius ežerus ir upes.

Duosime kontaktus vietinių ūkininkų, pas kuriuos galėsite įsigyti šviežių kaimiškų produktų.  Ateityje įrengsime daržus ir šiltnamius, kur lankytojai galės ne tik saikingai paragauti šviežių daržovių, bet ir patys užsiauginti. Šalia neaprėpiami miškai, kuriuose daugybė miško gėrybių ir natūralios pievos, kur visiems užteks žemuogių.

Mes patys esame pėsčiųjų žygių entuziastai, todėl galėsime padėti  suorganizuoti žygius  pėstute per vietinius miškus ar greta esantį Labanoro nacionalinį parką. Žygiai gal ir nebus lengvi, bet užtad koks malonumas laukia vakare pirtyje, nuėjus dvidešimt  ar daugiau kilometrų, – tikriausiai tą žino nedaugelis. Pirtis, įrengta Namelyje erdvi, kūrenama malkomis.  Po pirties, maudynės ežere. Pageidaujant, galėsime užsakyti profesonalų pirtininką, kuris praves tikrą sakralinės pirties vakarą su visais atributais ir magiškais ritualais, taip pat atliks kosmetines kūno  procedūras su medumi  iš mūsų bityno.

Visi būsite  pavaišinti mūsų laikomų bičių medumi, o kam patiks, galės įsigyti. Kas norės susipažinti su paslaptingu  bičių gyvenimu,  gaus prisimatuoti bitininko kostiumą ir pažvelgti į avilio vidų greta esančiame mūsų bityne. Žinoma, jei tik bus galima, nes bitelė įnoringas padarėlis ir nelabai mėgsta kai be reikalo prie jos lendama. http://vidunobites.lt/

Namelis, kaip jau minėjom,  statytas ne komercijai, o sau, iš širdies. Mums ten praleistas laikas išliks atmintyje ir atsiminimuose visą gyvenimą. Tikimės kad patiks ir Jums.  Atsivežkite gerą nuotaiką ir  šypseną, visu kitu pasirūpinsime mes ir Motina gamta. Aplinkui mažai gyvenamų sodybų – Namelis pastatytas dideliame nuosavame sklype, todėl pašalinių lankymasis mažai tikėtinas. Laukiame šeimų, ar mažų kompanijų, kuriuos domina gyvenimas kaime, sveikas gyvenimo būdas,  gamta ir ramus poilsis. Galime priimti ir apgyvendinti didesnį žmonių skaičių greta esančios mūsų sodybos pastatuose arba palapinėse – sveikos gyvensenos, jogos, gamtos pažinimo, kelionių ir sporto propaguotojams bei panašiems renginiams. Švenčių ir balių neorganizuojame.

Namelis randasi  18 km  nuo Utenos, 86 km nuo Vilniaus, 30 km nuo Molėtų, 130 km nuo Kauno,  1119 km nuo Berlyno, 556 km nuo Varšuvos,  226 km nuo Rygos, 877 km nuo Maskvos, 822 km nuo Kijevo, 5 km nuo Kuktiškių, 11 km nuo Suginčių.

Kalbame Lietuviškai, vokiškai, rusiškai, šiek tiek lenkiškai ir angliškai.

Turite klausimų?

Mūsų kontaktai

  • Piliakalnio 18, Peleniai 33340, Suginčių sen., Molėtų raj.
  • vidunusodyba@gmail.com
  • +37068672768 - Vidūnas
  • +37068284200 - Svetlana